RESULTAT
Stafett-SM 2021-07-31/08-01
Huddinge, Källbrinks IP
Hudinge AIS / Täby IS
Uppdaterad: 2021-08-06 16:05
Resultatlänk lördag  söndag  komplett   
 
M 4 x 400m
Final1 aug 
Örgryte IS Samuel Wiik -98
Anders Pihlblad -98
Felix Francois -90
Carl Bengtström -00

3:08.86   
Malmö AI Viktor Bondesson -98
Kasper Kadestål -99
Nick Ekelund-Arenander -89
Anton Sigurdsson -96

3:09.64   
Ullevi FK Martin Selin -95
Nils Thornberg -94
Aron Ladestam -00
Alexander Lundskog -96

3:15.80   
Spårvägens FK Marcus Berggren -96
Joakim Andersson -92
Philip Stömne -00
Joel Groth -91

3:16.21   
Turebergs FK Kevin Duvert -98
Johan Eriksson -88
Valter Kjellberg -04
Emil Johansson -02

3:20.68   
Huddinge AIS Fredrik Kihlblom -98
Anton Ledell -99
Dennis Elms Jansson -95
Ludvig Hillenfjärd -97

3:21.91   


M 4 x 1500m
Final1 aug 
Hässelby SK 1Andreas Jansson -96
Erik Djurberg -97
Axel Djurberg -99
Gustav Berlin -95

15:59.58   
Hälle IF Anders Grahl -87
Sharmarke Ahmed -02
Olle Ahlberg -97
Samuel Pihlström -01

15:59.80   
Spårvägens FK Johan Walldén -87
Estifanos Faid -92
Oliver Löfqvist -98
Emil Danielsson -97

16:00.03   
Mölndals AIK Miguel Palm -98
Sebastian Nilsson -98
Alexander Nilsson -95
Simon Wallenlind -97

16:11.37   


M22 4 x 100m
Final1 aug 
IFK Växjö Thomas Jones -01
Johan Claeson -01
Anton Bertilsson -99
Ludvig Jönsson -00

41.72   
Ullevi FK Oliwer Danielsson -01
Lucas Bolin -01
Isak Kristensen -00
Anton Bengtsson -99

42.30   
Örgryte IS Tobias Carlryd -00
Alexander Andersson -99
Gustav Karlsson -00
Nils Thorin -03

42.60   
Upsala IF Bimo Soenarso -01
Marcus Hagerud -01
Markus Lantto -01
Oliver Eriksson-Sotterman -01

DQ    F4.15.9


M22 3 x 800m
Final1 aug 
Örgryte IS Mohamed Nuur -99
Felix Larsen Nilsson -00
Gustav Karlsson -00


5:54.60   
IFK Lidingö Jacob Klinth -01
Olof Silvander -99
Julius Mördrup -02


5:56.00   
Ängelholms IF Jakob Zäll -01
Simon Harden -00
Oskar Karlsson -02


5:59.39   
Hässelby SK Oscar Eliasson -01
Max Bechtel -01
Yassin Abdi -99


6:00.61   
Löparnas Vänner IF Theodor Broms -02
Michael Mulgeta -01
Michael Negassi -06


6:46.78   


P19 4 x 100m
Försök heat 11 aug 
Hammarby IF 1David Thid -03
Alexander Pilgrim -03
Jonatan Borg -03
Viktor Wall -03

41.40Q   
Ullevi FK Emmanuel Ogwo -02
Rafael Tejada De Leon -02
Herman Forsberg -02
Victor Hering -03

42.31q   
IFK Växjö Isak Hughes -05
Edvin Månsson -02
Moltas Strömberg -03
Hannes Egonsson -03

42.91q   
Huddinge AIS 2Emil Klockar -06
Joel Borrman -04
Marcus Adrian -02
Sebastian Sandblom -02

47.04q   
Upsala IF Eemeli Peura -03
Simon Plesse -02
Oskari Peura -03
David Axelsson -04

DQ     F4.15.9

Försök heat 21 aug 
Hammarby IF 2Arvid Wändesjö -03
Markus Moberg -03
Teodor Borgius -03
Niklas Wall -03

42.75Q   
Turebergs FK Nick Heidarian -03
Emil Johansson -02
Hugo Olsson -02
Anton Runemar -02

43.45q   
Huddinge AIS 1Johan Sundgren -03
Emil Sörqvist -03
Joakim Hellbratt -03
Linus Simmerlein -02

43.85q   
Åhus FIK Nils Lennartsson -02
Hugo Larsson Wilhelmsson -02
Truls Månsson -02
Simon Nordqvist -02

45.69q   
Västerås FK Tim Singmandeewised -02
Mattias Waernulf -02
Lucas Ulegård -03
Oliver Smidskog -02

48.76    
Malmö AI Elias Hedner -02
Adam Svensson -03
Zacharias Parmatow -03
Nils Gott -03

DQ     F4.15.10

Final1 aug 
Hammarby IF 1David Thid -03
Alexander Pilgrim -03
Jonatan Borg -03
Viktor Wall -03

40.81    Sv rek P19
Ullevi FK Emmanuel Ogwo -02
Rafael Tejada De Leon -02
Herman Forsberg -02
Victor Hering -03

42.24   
Hammarby IF 2Arvid Wändesjö -03
Markus Moberg -03
Teodor Borgius -03
Niklas Wall -03

42.32   
Turebergs FK Nick Heidarian -03
Emil Johansson -02
Hugo Olsson -02
Anton Runemar -02

42.81   
IFK Växjö Isak Hughes -05
Edvin Månsson -02
Moltas Strömberg -03
Hannes Egonsson -03

42.95   
Huddinge AIS 1Johan Sundgren -03
Emil Sörqvist -03
Joakim Hellbratt -03
Albin Jakobsson -02

43.88   
Åhus FIK Nils Lennartsson -02
Hugo Larsson Wilhelmsson -02
Truls Månsson -02
Simon Nordqvist -02

45.26   
Huddinge AIS 2Emil Klockar -06
Joel Borrman -04
Marcus Adrian -02
Sebastian Sandblom -02

46.73   


P19 3 x 800m
Final1 aug 
Mölndals AIK Simon Wikell -03
Jonathan Grahn -04
Victor Wahlgren -02


5:44.83   
KFUM Örebro Noha Olsson -02
Kevin Bodén -02
Henrik Franzén -03


5:52.01   
Upsala IF Vidar Arvidsson -03
Pelle Nilsson -03
Elias Liljestrand -03


6:07.65   
KA 2 IF Noah Johansson -02
Jona Lindman -04
Simon Rosenquist -03


6:12.53   
Hässelby SK Mårten Nystrand -03
David Wide -03
Vilhelm Werner -03


6:21.90   


P17 4 x 100m
Försök heat 11 aug 
IFK Lund Jeroen Persson -05
Isak Holgersson -04
Erik Erlandsson -04
Isak Gamst -05

43.07Q   
Malmö AI Måns Bergström -05
Noah Karlberg -05
Melvin Vala Tefre -05
Morgan Lindstedt -05

43.98q   
Täby IS Viggo Stridh -05
Joel Enander -05
Albin Edgert -05
Elias Bouloussaa -05

44.20q   
Hanvikens SK Casper Gustafsson -04
Oscar Niklasson -04
Emil Kågström Tyboni -06
Jonathan Hurtig -05

45.39q   
Huddinge AIS Tim Forsberg -05
Leo Jordal -05
Eric Mathier -04
Oscar Heaton -04

45.93    
Ullevi FK Viggo Andersson -04
Johannes Lundqvist -04
Philip Karlsson -04
Shakeem Reid -05

DQ     F4.2.9

Försök heat 21 aug 
Örgryte IS Axel Eenfeldt -05
William Asker -04
Marcus Johansson -05
Alex Apelgrim -04

43.71Q   
Spårvägens FK Erik Andersson -06
Gustav Hellsten -05
Konrad Sundbom-Kopparberg -05
Oliver Ericsson -06

44.94q   
Hässelby SK Mindor Bergler -05
Elias Boman -04
Linus Jonsson -04
Erik Larripa Taxell -05

44.97q   
Bromma IF Filip Ekström -05
Babu Badji -05
David Steinberg -04
David Hedlund Carlson -05

45.35q   
Åhus FIK William Jarnemo -04
Joel Torp -04
Lukas Lindblad -04
William Lindqvist -05

46.47    
IFK Göteborg Nils Brakander -04
Anthon Bokelund Singh -04
Tristan Heno -04
Tobias Hadzikostas-05

bröt    
Sundsvalls FI Vidar Kempe -04
Leon Ölmerud Kjellman -06
Simon Vikström -04
Vilgot Westling -05

DQ     F4.2.9

Final1 aug 
IFK Lund Jeroen Persson -05
Isak Holgersson -04
Erik Erlandsson -04
Isak Gamst -05

42.35   
Örgryte IS Axel Eenfeldt -05
William Asker -04
Marcus Johansson -05
Alex Apelgrim -04

43.54   
Malmö AI Måns Bergström -05
Noah Karlberg -05
Melvin Vala Tefre -05
Morgan Lindstedt -05

43.70   
Täby IS Viggo Stridh -05
Joel Enander -05
Albin Edgert -05
Elias Bouloussaa -05

44.06   
Spårvägens FK Erik Andersson -06
Gustav Hellsten -05
Konrad Sundbom-Kopparberg -05
Oliver Ericsson -06

44.32   
Bromma IF Filip Ekström -05
Babu Badji -05
David Steinberg -04
David Hedlund Carlson -05

44.85   
Hässelby SK Mindor Bergler -05
Elias Boman -04
Linus Jonsson -04
Erik Larripa Taxell -05

44.87   
Hanvikens SK Casper Gustafsson -04
Oscar Niklasson -04
Emil Kågström Tyboni -06
Jonathan Hurtig -05

45.49   


P17 3 x 800m
Final1 aug 
Danderyds SK 1Markus Brodin -04
Erik Skoglund -04
Viktor Skoglund -04


6:00.05   
Danderyds SK 2Victor Törnström -05
Alexander Davidsson -04
Lucas Törnstrom -05


6:00.52   
Malmö AI Modou Bah -04
Marcus Asker -05
Theo Hellberg -04


6:09.61   
Västerås FK Felix Persson -05
Ludvig Jaasund -04
Markus Andersson -05


6:11.25   
Tullinge FI Milian Hentschke -05
Albert Söderqvist -05
Kenan Kuru -04


6:19.46   
Hässelby SK Linus Jansson -04
Samuel Berhane -05
Axel Månsson -04


6:23.85   
IFK Lidingö Karl Ottfalk -06
Luca Gränzer -05
Leonardo Garavini -05


6:39.69   
Bromma IF Simon Johansson -05
Nils Gähler -04
Enzo Öhman -06


6:45.41   
Ystads IF André Björk -06
Oliver Fehrlund Persson -05
Joar Franck -05


6:50.29   
10 IF Göta Karlstad Nils Erixon -05
Jakob Hallgren -04
Isak Holmgård -05


6:58.03   
11 Löparnas Vänner IF Meshake Mutulani -05
Shadrach Shady -05
Martin Salimi Omberg -05


7:58.86   


P15 3 x 800m
Final1 aug 
Hammarby IF 1Filip Herre -06
Neo Hall -06
Vilmer Karlsson -07


6:16.34   
KFUM Örebro Viggo Olsson -06
Albert Ziegler -06
Folke Eriksson -06


6:17.25   
Mölndals AIK Wilmer Grahn -07
Sven Nordström -06
Albin Björk -06


6:34.53   
KA 2 IF Bence Skärlund -06
Ture Lindell -06
Akilles Teglbjaerg -06


6:42.24   
Hässelby SK Anton Petersson -06
Simon Berhane -07
Alex Hägg -06


6:48.31   
Turebergs FK Jakob Bergström -06
Lowe Fuxe Barkvall -06
Vilhelm Lood Falgén -07


6:52.77   
Hammarby IF 2Aron Gullberg -06
Alfred Berglind -06
Carl Bergmark -06


6:52.94   
IFK Växjö Theo Eriksson -06
Viggo Bergström -06
Isak Bergström -06


7:07.89   
Täby IS Leo Papinski -07
Erik Nederheim -06
Aref Mohamad -06


7:10.10   

Final1 aug 


M35 3 x 800mMed K35
Final1 aug 
Huddinge AIS M35Mikael Rosengren -80
Anders Klockar -75
Sven Petersson -83


6:58.62    M35 1
Spårvägens FK M50Roger Reinhold -61
Fredrik Nybäck -70
Fredrik Eckerström -70


7:06.24    M50 1
Upsala IF M45Svante Franzon -72
Rickard Knutsson -71
Svante Lenke -69


7:11.04    M45 1
Mölndals AIK M40Jens Persson -73
Jonas Hagelin -74
Erik Roos -77


7:15.71    M40 1
IFK Märsta M45Per Eriksson -76
Kemal Davidsun -71
Morten Linnes -67


7:27.52    M45 2
Löparnas Vänner IF M35Zakarias Matton -82
Richard Althoff -73
Tesfaldet Tesfay -81


7:33.90    M35 2
Löparnas Vänner IF M55Lars Holmgren -65
Örjan Pettersson -66
Temesghen Beraki -63


8:13.13    M55 1
Löparnas Vänner IF M40 - 2David Bustos -80
Johan Wieck -69
Thomas Habtu -72


8:13.98    M40 2
Löparnas Vänner IF M45 - 1Memo Abbeholm -71
Christian Lindström -74
Mikael Omberg -73


8:22.61    M45 3

Final1 aug 


K 4 x 400m
Final1 aug 
Ullevi FK Alice Svantessen -97
Lovisa Lindh -91
Lisa Lilja -94
Matilda Hellqvist -93

3:38.22    Sv rek
IF Göta Karlstad Lovisa Ellström -00
Lova Perman -03
Hanna Karlsson -03
Minna Svärd -98

3:40.42   
Hässelby SK Amanda Holmberg -99
Laura Fodor -03
Lovisa Bivstedt -01
Sandra Knezevic -92

3:43.80   
Spårvägens FK Maia Eppelin -96
Marie Kimumba -95
Elin Westerlund -90
Moa Hjelmer -90

3:47.11   
Täby IS Maria Södergren -98
Lovisa Linde -98
Linnéa Frobe -98
Ebba Jernmark Burrows -00

3:50.91   
Göteborgs KIK Amanda Magnusson -04
Johanna Sjögren -02
Emma Söderström -98
Julia Nielsen -01

4:19.98   
Malmö AI Emilia Mandl -04
Linnea Tillander -93
Milla Svanberg -03
Maria Freij -98

ej start   


K 3 x 1500m
Final1 aug 
Göteborgs KIK Tova Eurén Magnusson -94
Julia Nielsen -01
Wilma Nielsen -01


13:46.90   
Örgryte IS Johanna Larsson -93
Emma Dahl -91
Johanna Widarsson Norbeck -89


13:53.95   
Hässelby SK 1Wilma Marcusson -99
Hannah Kinane -06
Anna Silvander -93


14:21.24   
Mölndals AIK Alice Greberg -98
Ida Hilmersson -98
Elin Brink -97


14:36.49   


K22 4 x 100m
Final1 aug 
Malmö AI Filippa Sivnert -01
Wilma Rosenqvist -01
Freja Andersdotter -01
Kajsa Kjellergren -01

46.04   
Hässelby SK Charlotte Andersson -00
Greta Deltin -00
Clara Fallenius -03
Amanda Hansson -99

47.06   
Västerås FK Virva Rylander -00
Matilda Eriksson -04
Carolina Söderbom -99
Tyra Landin -02

48.01   
Täby IS Hannah Stenbeck -01
Leticia Buchli -02
Josefine Lundvall -99
Sara Hermansson -99

48.78   
Huddinge AIS Kajsa Engblom -01
Sarah Karlsson -01
Minna Silvell -04
Izabella Ripsweden -00

49.69   


K22 3 x 800mMed F19
Final1 aug 
Göteborgs KIK Sandra Åberg -03
Julia Nielsen -01
Wilma Nielsen -01


7:14.70   
Mölndals AIK Sara Gunnarsson -99
Martina Winberg -99
Sara Dädeby -99


7:17.07   


F19 4 x 100m
Försök heat 11 aug 
Malmö AI Joy Thulin -03
Milla Svanberg -03
Ella Uddenäs -05
Emilia Mandl -04

48.53Q   
Mälarhöjdens IK Emelie From Hoppeler -02
Josefin Wikfeldt -02
Elise Legzdins -02
Moa Skagerlund -03

49.85q   
Göteborgs KIK Johanna Stübner -02
Moa Gustafsson -04
Nina Hertz Saebbö -04
Johanna Sjögren -02

51.72q   
Hammarby IF Linnea Lindefalk -05
Molly Freeman -02
Alicia Löwhagen -03
Fredrika Pettersson -02

54.92    

Försök heat 21 aug 
Ullevi FK Elvira Tanderud -04
Elin Hallbjörner -02
Kajsa Karila -02
Elin Pettersson -03

48.37Q   
IFK Lund Klara Persson -04
Magda Karlsson -04
Famkve Persson -03
Daga Indebetou -03

48.88q   
Bromma IF Tyra Tunander Cedrenius -04
Edda Chin Nygårds -04
Cecilia Nybleus -02
Lisen Rignell -03

49.46q   
Turebergs FK Hedda Folkhage -03
Clara Billing -02
Ronja Chrifi -02
Emma Carlsson -05

50.76q   
Huddinge AIS Isabell Petersson -03
Lina Bjerkestam -05
Elwira Ripsweden -02
Minna Leijonhufvud -03

50.89q   

Final1 aug 
Malmö AI Joy Thulin -03
Milla Svanberg -03
Ella Uddenäs -05
Emilia Mandl -04

47.61   
Ullevi FK Elvira Tanderud -04
Elin Hallbjörner -02
Kajsa Karila -02
Elin Pettersson -03

48.39   
IFK Lund Klara Persson -04
Magda Karlsson -04
Famkve Persson -03
Daga Indebetou -03

48.70   
Bromma IF Tyra Tunander Cedrenius -04
Edda Chin Nygårds -04
Cecilia Nybleus -02
Lisen Rignell -03

48.72   
Mälarhöjdens IK Emelie From Hoppeler -02
Josefin Wikfeldt -02
Elise Legzdins -02
Moa Skagerlund -03

49.53   
Turebergs FK Hedda Folkhage -03
Clara Billing -02
Ronja Chrifi -02
Emma Carlsson -05

50.59   
Huddinge AIS Isabell Petersson -03
Lina Bjerkestam -05
Elwira Ripsweden -02
Minna Leijonhufvud -03

50.67   
Göteborgs KIK Johanna Stübner -02
Moa Gustafsson -04
Nina Hertz Saebbö -04
Johanna Sjögren -02

56.68   


F19 3 x 800mMed K22
Final1 aug 
Upsala IF Maja Björnsson -03
Alva Malmsten Nilsson -03
Filippa Hägglund -03


7:02.12   
Mölndals AIK Wilma Holmén -03
Emilia Lundstedt -05
Saga Hagelin -03


7:07.23   
Hammarby IF Wilma Nordgren -03
Nora Lundin -03
Clara Lidén -03


7:10.29   
IFK Lidingö Estelle Strand -04
Alina Vuokila -02
Josefine Jerner -03


7:51.35   


F17 4 x 100m
Försök heat 11 aug 
Mölndals AIK Anne Torine Iversen -05
Olivia Lundberg -06
Elin Molinder -04
Tilda Wahlén -04

48.60Q   
Bromma IF Melina Lidberg -05
Ophelia Viirman -05
Mellanie Neudinger Nellmer -05
Vera Lindblad -04

50.73q   
Hässelby SK 2Louise Szwed -05
Ida Malmborg -05
Johanna Pihl -06
Tuva Wennergren -05

51.63    
IFK Göteborg Isabella Petrusic -05
Isabel Lessmark -04
Filippa Palmås -04
Ivana Pekic -05

52.67    
Boo IF Ella Tylestedt -04
Maja Ekberg -06
Edda Lindén -04
Linnea Hjalmarsson -05

52.90    
Lerum Friidrott Leia Holm -05
Elin Jansson -05
Josefine Holmesson -05
Elsa Wållgren -04

53.41    

Försök heat 21 aug 
Upsala IF Maya Bergström-Weekes -05
Alva Nordvarg -04
Clara Spangenberg -04
Hilma Wide -04

48.59Q   
Hässelby SK 1Fanny Karlsson -04
Sophie Okejeme -04
Saga Hermundstad -04
Nora Lindahl -04

48.83q   
Hanvikens SK Karin Bengtsson -04
Felicia Johansson -04
Thea Katsoulaki -04
Linnéa Boqvist -05

51.18q   
Täby IS Louise Tilly -04
Evelina Hamos -05
Ebba Sjöström -05
Sara Winberg -04

51.23q   
Göteborgs KIK Wilma Garplid -04
Linnea Folkow -04
Amanda Magnusson -04
Gabriella Milusic -04

54.26    

Försök heat 31 aug 
IF Göta Karlstad Märta Lundström Larsson -05
Lathifa Afrah -05
Vendela Stridsberg -05
Irma Jonhed -05

50.44Q   
Motala AIF Nova Fogelkvist -04
Lina Ånstad -05
Agnes Sörestad -06
Emma Hjelm -05

51.58q   
Örgryte IS Alicia Jisbrant -04
Ellen Hansson -04
Elna Wester -05
Moa Cornéer -05

51.64    
IK Orient Ellen Schoug -05
Klara Håkansson -05
Nicole Hoffman -05
Wilma Paulsson -04

52.03    
Malmö AI Alba Hansson -05
Celia Parmatow -05
Amanda Rönn -05
Ella Wolff -05

52.86    
Bollnäs FIK Cornelia Norell -04
Alma Hansson -05
Tindra Olsson -06
Amanda Thyr -04

55.07    

Final1 aug 
Upsala IF Maya Bergström-Weekes -05
Alva Nordvarg -04
Clara Spangenberg -04
Hilma Wide -04

47.97   
Mölndals AIK Anne Torine Iversen -05
Olivia Lundberg -06
Elin Molinder -04
Tilda Wahlén -04

48.24   
Hässelby SK 1Fanny Karlsson -04
Sophie Okejeme -04
Saga Hermundstad -04
Nora Lindahl -04

48.78   
IF Göta Karlstad Märta Lundström Larsson -05
Lathifa Afrah -05
Vendela Stridsberg -05
Irma Jonhed -05

49.90   
Bromma IF Melina Lidberg -05
Ophelia Viirman -05
Mellanie Neudinger Nellmer -05
Vera Lindblad -04

50.14   
Täby IS Louise Tilly -04
Evelina Hamos -05
Ebba Sjöström -05
Sara Winberg -04

50.44   
Hanvikens SK Karin Bengtsson -04
Felicia Johansson -04
Thea Katsoulaki -04
Linnéa Boqvist -05

50.78   
Motala AIF Nova Fogelkvist -04
Lina Ånstad -05
Agnes Sörestad -06
Emma Hjelm -05

52.15   


F17 3 x 800m
Final1 aug 
IFK Göteborg Saga Provci -04
Nicole Tiourine -05
Agnes Thundal -05


6:46.38   
Vallentuna FK Elina Hellgren -04
Lizette Carlsson -04
Moa Granat -04


6:52.66   
Mölndals AIK Elin Hagelin -05
Astrid Baunge -05
Alma Svantesson -04


6:54.21   
Upsala IF 1Felicia Jansson -05
Ida Knutsson -04
Lowa Branth -05


6:55.71   
IFK Växjö Louise Eliasson -04
Hanna Joabsson -04
Elin Joabsson -04


6:56.10   
IF Göta Karlstad Ella Holmqvist -05
Meija Peterson -05
Lathifa Afrah -05


7:04.60   
Upsala IF 2Clara Knutsson -06
Ida Franzon -05
Emelie Lenke -05


7:50.40   


F15 3 x 800m
Final1 aug 
Hässelby SK Linn Adolfsson -06
Nora Hägg -06
Hannah Kinane -06


6:59.95   
Mölndals AIK Wilma Ehrnborg -06
Elsa Svantesson -07
Cornelia Ullsten -06


7:20.89   
Hammarby IF 1Emmy Wolgart -06
Matilda Borg -07
Maggie Dahllöf -06


7:27.50   
Turebergs FK Alva Back -06
Ella Fallope -06
Elsa Kagerik -06


7:32.16   
KFUM Örebro Tilde Söberg Lager -06
Julia Gustafsson -06
Elin Freed -06


7:38.57   
Tullinge FI Filippa Hjerne -06
Anastasia Rozhkova -07
Freja Hjerne -06


7:50.91   
Huddinge AIS Lisa Bäckdén -06
Astrid Wallman -06
Clara Unnerud Wallhagen -06


8:10.96   
IF Göta Karlstad Tilde Andersson -06
Amanda Karlsson -07
Hannah Hedström -06


8:15.88   


K35 3 x 800mMed M35
Final1 aug 
Löparnas Vänner IF K45Åsa Synnerholm -68
Åsa Jansson -74
Sevim Ayzit -68


12:28.54    K45 1



© Track & Field, Christer Falk